CZ | SK

Menu Gold je značka kvalitních potravin, které jsou tradiční nebo již natolik zdomácněly v našich zemích a kuchyních, že jsou vnímány jako běžná součást zdravé kuchyně. Menu Gold znají profesionálové v oblasti gastronomie, děti ze školních jídelen - naši spokojení zákazníci a konzumenti. Rýži, luštěniny, ovoce a zeleninu Menu Gold dodáváme do více než 1200 školních jídelen, hotelů, restaurací a institucionálních vývařoven po celé České a Slovenské republice od roku 2004. Od roku 2006 můžete produkty Menu Gold zakoupit také v běžném prodeji v obvyklém rodinném balení. Vysoké nároky, které jsou na produkty Zlaté Menu kladeny v profesionálních provozech uplatňujeme a přenášíme do maloprodeje.

Poslání značky Menu Gold 
Dodáváme zdraví prospěšné, hodnotné, kvalitní potraviny pro celou rodinu ve školách, v restauracích, v zaměstnání a domácnostem. Zaměřujeme se na tradiční kuchyni, především na luštěniny, rýži, ovoce a zeleninu. Zkušenosti získané v profesionálním prostředí gastroprovozů přinášíme našim hospodyňkám. 

Rýže Menu Gold
Naše rýže Menu Gold je označována jako "výběrová" nebo "extra kvalita" s obsahem zlomků méně než 5%. Na domácí trh dodáváme rodinná balení, všechny základní druhy: rýže dlouhozrnná, rýže dlouhozrnná parboiled, rýže kulatozrnná a speciální rýže: rýže basmati. Rýže Menu Gold pochází z Itálie, která je největším evropským zpracovatelem (a také producentem některých druhů rýže).

Luštěniny Menu Gold  
Sortiment luštěnin Menu Gold obsahuje celý základní sortiment luštěnin - čočku, fazole, hrách, cizrnu, jáhly.

Zdravá výživa Menu Gold
Společnost LA FOOD přináší na Váš stůl populární plodiny, určené pro zdravou výživu a zdravý životní styl. Zdravá výživa obsahuje optimální množství a poměr základních živin, minerálních látek, vitamínů. V nabídce pod značkou Menu Gold naleznete tradiční výrobky jako jsou jáhly, pohanka, bulgur nebo exotické plodiny jako jsou chia semínka, quinoa bílá, červená nebo amarant. 

Ostatní produkty Menu Gold
Ostatní produkty Menu Gold jsou určeny pro gastronomické provozy (např. konzervovaná zelenina a ovoce, nápojové koncentráty Zlaté Menu, ad. produkty). Tyto v omezené míře dodáváme i do maloobchodního prodeje (např. v prodejní síti COOP). 

Stručně o firmě LA Food, základní data
2004 | Založili jsme firmu LA Food. LA Food je výhradním zástupcem a distributorem největší privátní italské potravinářské skupiny Collussi pro český a slovenský trh.

2005 | Od roku 2005 distribuuje LA Food s.r.o. většinu sortimentních kategorií COLUSSI - prémiové těstoviny AGNESI, rýži ERIK, pečivo PAN COLUSSI a SAPORI ad.

2006 | Od roku 2006 uvádí LA Food na trh českou značku Zlaté Menu v segmentu retail.

2010 | Instalujeme vlastní výrobní technologie.

2011 | Výrobky distribuované společností LA Food prodáváme na prodejnách TESCO, KAUFLAND, GLOBUS, HYPERNOVA, ALBERT, MAKRO/METRO, BILLA SK, COOP - TIP, TUTY a TERNO.

2014 | Značku Menu Zlaté rebrandujeme na značku na Menu Gold.