top of page

ZNÁMKA SE LVEM JE I NAŠE!

logo_CV.png

V letošním roce se nám pro výrobky Menu Gold podařilo získat ochrannou známku Český výrobek. Postupně ji najdete na rýžích, luštěninách a výrobcích zdravé výživy na přední části obalu. Tuto ochrannou známku mohou používat jen české firmy.

Hrdě se hlásíme k Česku

 

Určitě jste se s ním už setkali: český lev v červenobílém poli. Tuto ochrannou známku uděluje Nadační fond Český výrobek. Jeho účelem je podpora malých, středních i velkých českých podniků a firem, a to napříč všemi obory. Cílem je informovat spotřebitele o českých produktech a zvýšit tak o ně zájem. Ochrannou známkou se mohou tedy pochlubit jen ty výrobky, které vyrábí ryze české firmy a jejichž výroba probíhá na území ČR.

 

My tyto podmínky splňujeme, a tak jsme s radostí umístili logo Český výrobek na naše nové obaly. Setkáte se s ním na všech rýžích, luštěninách a vybraných výrobcích zdravé výživy. Chceme tak pomoci spotřebiteli lépe se zorientovat na regálech obchodů i zjednodušit nákup těm, kteří preferují lokální výrobce. Příběh výrobku Než si v obchodě koupíte sáček nebo krabičku s naším Menu Gold výrobkem, proběhne spousta činností, než se vám do ruky tento zabalený výrobek dostane. Musí splňovat nejen přísné legislativní požadavky, ale a zároveň být zajímavý a atraktivní pro spotřebitele.A protože se rádi dělíme o zajímavé informace, chceme s vámi sdílet i o to, jak to u nás chodí, kdo jsme a necháme vás nahlédnout pod pokličku procesu vzniku samotného výrobku a jeho cesty k vám domů.

LF_MENU_GOLD_logo_2020.png
Nove Piktogramy_rozsirena verze_final2.png
bottom of page